Kurumsal

Gerçek Kahve'nin Tadını Keşfedin.KAHVENZO 10 yıllık bilgi, deneyim ve hazırlığın sonucunda Sungurlu’da kurulan ilk mağazası ile değerli müşterilerine gerçek kahve lezzetini gerçek haliyle sunmayı hedefliyor . Kahve tutkunu olan bir ekip olarak amacımız, farklı yörelerden gelen kahve çekirdeklerini inceleyip oluşturduğumuz profillerle kavurarak, her zaman her yerde iyi kahve içilmesini sağlamaktır. Sunduğumuz kahveleri hazırlarken, güvendiğimiz çekirdeklerin karakteristik özelliklerini koruyarak, sadece tadından emin olduğumuz kahveleri kahveseverlerle buluşturuyoruz.

Kahve'nin En Taze TatlarıSıradanlaşan cafe kültürünün üstünde bir çizgide markamızı büyütmek. Gelen ziyaretçilerimizin memnuniyetini referans alarak daima Global standartlarda hizmet vermektir. vizyonumuz güleryüzlü personelimiz ile sizi kahve sanatıyla tanıştırmaktır​. Prensibimiz kendi ziyaretçi kitlemizi oluşturmak, ‘’KAHVENZO’’ markasını bir ayrıcalık yapmaktır.

 

Bize KatılınÜrünlerimiz hakkında bilgi alabilir, menümüzü öğrenebilir, franchise/bayilik hakkında görüşebilir dilek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.


Bilgi ve Destek için
SANAL TUR